Echipa Macromex din Campia Turzii angajeaza Receptionist-Gestionar

septembrie 28
17:27 2016

Cerinte: macromex loc de munca
– experienta anterioara intr-o pozitie similara minim 2 ani;
– studii medii;
– cunostinte PC, pachetul Office, aplicatii ERP- avantaj;
– disponibilitate pentru lucrul in schimburi si program prelungit;
– capacitate de lucru in echipa;
– domiciliul stabil in Campia Turzii, Turda.

Responsabilitati:
Asigura gestionarea corespunzatoare si controlul fluxului de marfuri intrate si iesite din depozit. Gestioneaza miscarea fizica a marfurilor, verifica cantitativ si calitativ comenzile de marfa la predarea catre distribuitori internii, clienti sau transferuri intre depozite.  Opereaza receptiile in sistemul informatic si face periodic verificari scriptice si fizice ale stocurilor de marfa, intocmind rapoarte specifice.

Se ofera pachet salarial motivant si posibilitati de dezvoltare profesionala.

Trimite cv-ul pe hr@macromex.com; fax:+40-21-206.69.99 sau in Campia Turzii, Str. Laminoristilor, Nr. 149, Parc Industrial Reif.

www.macromex.ro