inTurda.ro

EDOTEC Romania angajează Product Manager

octombrie 20
10:36 2017

EDOTEC ROMANIA ANGAJEAZA PRODUCT MANAGER

Candidatul ideal

– Studii superioare finalizate

– Bune abilitati de comunicare, usurinta in luare deciziilor, atitudine proactiva, orientare spre rezolvarea problemelor, capacitate de a relationa cu usurinta.

– Foarte bune cunostinte despre categoria gestionata – tehnice si comerciale

– Limba engleza nivel avansat

– Foarte bune cunostinte Office

– Foarte bune cunostinte tehnice componente PC si servere

Beneficii

-Salar de baza atractiv

-Comision din vanzari conform realizarii planului propus

-Program fix luni-vineri

Descrierea jobului

– Realizarea planului de vanzari

– Viteza de rotatia a stocurilor

– Urmareste executarea lunara a planului de marketing.

– Urmareste si raspunde de aprovizionarea stocului.

– Negociere promotii , exclusivitati.

– Analizeaza piata

– Implementeaza strategiile de marketing pentru brand-urile alocate;

– Defineste caracteristicile si asigura cresterea unui brand;

– Indentifica si propune spre lansare produsele noi/hot.

– Raspunde de stabilirea seturilor de specificatii si filtre relevante pentru produsele din oferta;

– Mentine si dezvolta relatia cu colaboratorii alocati

– Avizeaza saptamanal propunerile de lichidare de stoc

– Experienta constituie un avantaj

CV-urile se pot trimite la contact@edotec.ro