Electroceramica angajeaza Șef serviciu aprovizionare-desfacere

noiembrie 16
15:31 2017

SC Electroceramica angajeaza sef serviciu aprovizionare-desfacere

Cerinte:

– studii superioare

– foarte buna cunoastere a limbii engleze (in plus, limba italiana constituie avantaj)

– operare foarte buna in Excel

– experienta in lucrul cu clientii, furnizorii (lucrul cu clienti multinationale constituie avantaj)

– abilitati de comunicare, negociere, coordonare, organizare

– experienta de lucru in sisteme ERP

Responsabilitati:

– organizeaza, coordoneaza, planifica si urmareste activitatea de aprovizionare, depozitate, distributie și transport a marfii

– organizeaza si ia masuri pentru aprovizionarea la timp a societatii cu materii prime, materiale, servicii de transport

– planifica si organizeaza transportul de marfa

– efectueaza activitatea de prospectare a pietei pentru materialele ce urmeaza a se achizitiona

– alte responsabilitati specifice postului

Beneficii:

– tichete restaurant

– decontare transport

Persoanele interesate pot sa iși depuna CV-ul pe adresa de e-mail resurseumane@electroceramica.com, sau la adresa societatii: Strada Stefan cel Mare nr. 19B