inTurda.ro

O firmă din Turda angajează Asistent Manager

martie 17
11:08 2014

Firma DVROM angajează Asistent Manager la nivel începător (entry level). Pentru a candida la selecție, candidatul trebuie să îndeplinească următoarele cerințe:

– Cunostinte de limba engleza la nivel avansat – obligatorie;
– Cunostinte bune de operare PC (procesare text – Word, calcul tabelar – Excel;
– Capacitate de analiza, sinteza si stabilire a prioritatilor;
– Excelente abilitati de comunicare si relationare;
– Gandire LOGICA, abilitati de organizare, sistematizare si atentie la detaliu;
– Persoana punctuala, organizata, disciplinata;
– CV cu fotografie;
– Disponibilitate pentru calatorii / deplasari

– Permis de conducere categoria B

– Cunoasterea limbii maghiare constituie un plus

Viitoarele sarcini si responsabilitati sunt:

– Pastrarea si mentinerea tuturor datelor clientilor, inclusiv a datelor personale, referinte de formare, fise de evaluare; Actualizarea bazelor de date;
– Elaborarea si redactarea rapoartelor cerute de manager, redactarea si distribuirea corespondentei interne si externe (fax- uri, note interne, adrese sau alte documente);
– Asigura confidentialitatea si integritatea informatiilor in concordanta cu politica firmei

Beneficiile promise sunt un salariu de baza și bonusuri.
Doritorii trebuie să trimită CV in limba engleza pe adresa de e-mail: dvrom@landscaping.ro