inTurda.ro

Companie din Turda angajează: CONSILIER CREDITE

februarie 08
10:21 2016

Candidatul ideal:

• Experiență în vânzări din următoarele domenii: vânzări directe credite, asigurări, telecom
• Studii medii/superioare
• Cunoștințe de operare PC
• Cunoștințe Microsoft Office
• Cunoașterea limbii engleze (avantaj)
• Permis categoria B (avantaj)
• Aspect și comportament business

 Descrierea jobului:

• Abordare proactivă, directă a potențialilor clienți
• Acordă consiliere și sprijin clientului în alegerea celei mai potrivite soluții de creditare din portofoliul de produse de creditare al companiei: card de credit, credite de nevoi personale
• Prezintă produsul de credit în detaliu – condiții, criterii de eligibilitate, setul de documente necesare în vederea obținerii creditului și modul de completare, întocmirea dosarului de creditare
• Se implică direct în campaniile de marketing desfășurate: flyere, prezentări, birouri de informații
• Raportează zilnic coordonatorului direct rezultatele activității proprii

 Beneficii: salariu fix

• bonuri de masă
• comisioane din vânzări lunare și trimestriale
• plan de carieră motivant
• cursuri de specialitate

Persoanele interesate sunt rugate să trimită un CV pe adresa de e-mail:
ccofm@primariaturda.ro Centrul de Consiliere pentru Ocuparea Forţei de Muncă CP 401131,
Turda, jud. Cluj str. Libertăţii nr. 2-4 Tel/fax: 0264-317164, mobil: 0749-242012
E-mail: ccofm@primariaturda.ro
Web site: www.ccofm.primariaturda.ro
Program cu publicul: Luni – Joi: 09.00 – 15.00, Vineri: 09.00 – 13.00