inTurda.ro

MACROMEX Campia Turzii angajeaza SEFI DE SCHIMB

aprilie 27
13:59 2016

Echipa Macromex din Campia Turzii angajeaza SEFI DE SCHIMB

Cerinte:

– experienta anterioara intr-o pozitie similara de coordonare a activitatii de depozitare si distributie;

– studii medii, studiile superioare prezinta avantaj;

– cunostinte PC si pachetul Office;

– disponibilitate pentru lucrul in schimburi si program prelungit;

– capacitate de coordonare si lucru in echipa.

– domiciliul stabil in Campia turzii, Turda.

Responsabilitati:

– conduce operatiunile zilnice din depozit, specifie schimbului pe care a fost repartizat;

– raspunde de planificarea operatiunilor de pregatire comenzi, receptie marfa, incarcare marfa;

– verifica intocmirea corecta si la timp a documentelor de receptie marfa.

Se ofera pachet salarial motivant si posibilitati de dezvoltare profesionala.

Trimite cv-ul pe e-mail la: hr@macromex.com sau prin fax:+40-21-206.69.99 sau direct la platforma logistica din Campia Turzii, Str. Laminoristilor, Nr. 149, Parc Industrial Reif.

APLICA AICI LA ACEST JOB