Firmă din Câmpia Turzii, cu peste 400 de angajați, angajează recepționist-gestionar, manipulant picker și șofer

octombrie 03
08:45 2016

Firmă  de renume din Câmpia Turzii, cu peste 400 de angajati în mod constant răspândiți în filialele din țară și străinătate,  încurajează dezvoltarea profesională și autodepășirea. Din 1993 și până în prezent statutul de angajator preferat a fost recunoscut în mod repetat prin studii de profil ca “Top Capital 100 de companii pentru care românii preferă să lucreze” și “Best Employers”,

angajează:

1. Receptionist-Gestionar
Cerințe:
– experiență anterioară într-o poziție similară minim 2 ani;
– studii medii;
– cunoștințe PC, pachetul Office, aplicații ERP- avantaj;
– disponibilitate pentru lucrul în schimburi și program prelungit;
– capacitate de lucru în echipă;
– domiciliul stabil în Câmpia Turzii, Turda.

Responsabilități:
Asigură gestionarea corespunzătoare și controlul fluxului de mărfuri intrate și ieșite din depozit. Gestionează mișcarea fizică a mărfurilor, verifică cantitativ și calitativ comenzile de marfă la predarea către distribuitori internii, clienți sau transferuri între depozite.  Operează recepțiile în sistemul informatic și face periodic verificări scriptice și fizice ale stocurilor de marfă, întocmind rapoarte specifice.

Se oferă pachet salarial motivant și posibilități de dezvoltare profesională!

2. Manipulant, Picker

Cerințe: experiență relevantă în activitate de depozit, experiența în lucrul cu liza electrică și/sau transpaleta;

3. Șofer Distribuție

Cerințeexperiență relevantă în distribuție, permis cat. C, atestat transport marfă, card tahograf valid;

Se oferă:

– Pachet salarial atractiv;

– Tehnologie modernă, după ultimele standarde în domeniu;

– Echipament de lucru adecvat;

– Instruire specializată;

– Posibilități de creștere și dezvoltare profesională

Persoanele interesate pot solicita informaţii suplimetare de la:

Centrul de Consiliere pentru Ocuparea Forţei de Muncă

CP 401131, Turda, jud. Cluj str. Libertăţii nr. 2-4

Tel/fax: 0264-317164, mobil: 0749-242012

E-mail: ccofm@primariaturda.ro

Web site: www.ccofm.primariaturda.ro

Program cu publicul: Luni – Joi: 09.00 – 15.00, Vineri: 09.00 – 13.00