inTurda.ro

MEGA Angajari pentru magazinul MEGA IMAGE, care va funcționa în cadrul Mall-ului Platinia Cluj

februarie 28
11:37 2017

Mai multe posturi sunt disponibile pentru Angajari în cadrul magazinului MEGA IMAGE, care va funcționa în cadrul Mall-ului Platinia Cluj.

Se angajeaza Vanzator Mezeluri / Panificatie,  Casier / Lucrator Comercial pentru primul magazin Mega Image in Cluj-Napoca, Locatie: Mall Platinia

Responsabilitati : evidenta stocurilor de marfa; aprovizionarea in permanenta a departamentului; interactionarea in mod direct cu clientii pe sala, pentru a le oferi sprijin la solicitari si intrebari; verificarea termenului de valabilitate si nivelul de calitate al produselor; folosirea echipamentelor corespunzatoare departamentului; asigurarea unei imagini placute a magazinului.

Cerinte: Orientare catre client si catre solutii; dinamism si energie;disponibilitate de a lucra in schimburi; studii minime

Ce oferim: Pachet salarial fix; tichete de masa; bonusuri lunare, prima de inventar, prima pentru recomandarea unui angajat; decontarea transportului.

Cei interesati ne pot contacta la nr. de telefon: 0264 431923 sau ne pot trimite aplicatia pe adresa cluj@lugera.ro