inTurda.ro

EDOTEC angajează șef departament suport tehnic

ianuarie 22
10:50 2018

Angajam sef departament suport tehnic!

Avantaje job:

-Program normal de 8 ore luni-vineri

-Salar atractiv si bonuri de masa

-Un loc de munca in cadrul unei echipe de tineri

Candidatul ideal:

Cerinte:

– pasionat de gadget-uri

– persoana organizata, atenta la detalii

– spirit autodidact

– dorinta de cunoastere

– persoana sociabila si capabila sa interactioneze cu clientii

– utilizare avansata a calculatorului(capabil pentru cautari si documentari pe internet)

-limba engleza

Descrierea jobului:

– cunoasterea produselor existente in magazinul online

– ofera suport tehnic si solutioneaza problemele clientilor in timp scurt

– receptionarea marfurilor

– aranjarea produselor in depozit

– participare si efectuare inventar

Locul job-ului:

Turda

CV-urile se trimit la contact@edotec.ro

Related Articles

%d blogeri au apreciat:
Citește articolul precedent:
ObservatorTV: ”Salina Turda este musai de văzut!”

După ce Salina Turda a reușit un nou record de vizitatori în anul 2017, peste 618.000 de persoane trecând pragul...