inTurda.ro

SC Electroceramica SA angajeaza 2 sefi de schimb

iulie 05
10:21 2018

Cerinte:

– absolvent invatamant tehnic

– experienta min 3 ani in conducere/organizare de personal

– cunostinte operare PC (Excel, Word)

– disponibilitate la munca in 3 schimburi

– capacitate de munca in echipa

– cunoasterea limbii engleze/italiene constituie avantaj

Descrierea postului:

– coordoneaza activitatea de productie a schimbului

– intocmeste documentatia specifica

Beneficii:

– salariu atractiv

– bonuri de masa

– decontare transport

– posibilitate de promovare

Persoanele interesate pot sa iși depuna CV-ul pe adresa de e-mail resurseumane@electroceramica.com, sau la adresa societatii: Strada Stefan cel Mare nr. 19B

Locuri de munca Turda