inTurda.ro

Electrolytic Coating Turda angajează responsabil logistică

septembrie 08
20:38 2018

Principalele responsabilități sunt:
-Receptie piese- introducerea datelor si referintelor in sistemul informatic tip ERP (IFS) si in fisierele excel
-Verificarea cantitatilor corespunzatoare avizelor
-Emiterea avizului de insotire marfa atat in IFS cat si in Word.
-Arhivarea documentelor
-Transmiterea productiei a planului de livrari si a urgentelor
-Completarea rapoartelor pentru intrari – iesiri-stocuri
-Pastrarea legaturii cu clientii societatii
-Realizarea rapoartelor pentru departamentul financiar contabil
-Emiterea fisei cu miscarile de stocuri pentru piese
-Inventarierea pieselor
-Transmiterea solicitarilor clientului sosite in regim de urgenta departamentului productie

Cerinte:

Experienta in domeniul Logistica de minim 1 an;
Studii Superioare;
Bune cunostinte Office
Ordonat, Flexibil, Organizat
Abilitati de comunicare
Cunostinte de limba engleza

Beneficii:
– transport gratuit;
– tichete de masa;
– salariu motivant;
– bonus anual;
– sansa de a lucra cu echipa serioasa si intr-o companie profesionista.

Persoanele interesate sunt rugate sa ne trimita CV-ul la adresa de mail: info@electrolyticcoating.com