inTurda.ro

REmarcabil angajează OPERATOR MAGAZIN ONLINE

octombrie 01
14:41 2018

Candidatul ideal

– Abilitati de comunicare (scris si verbal), amabilitate, claritate în exprimare, abilități de ascultare
– Operare calculator (Internet Browser, Mail, Word, Excel-nivel mediu)
– Cunostinte limba engleza –nivel mediu
– Abilitati de organizare si prioritizare;
– Atentie distributiva si multitasking (capacitatea de a gestiona simultan mai multe sarcini)
– persoana responsabila, creativa, atenta la detalii.
– Spirit de echipa, colegialitate si implicare activa in actiunile colective
– Orientare spre rezolvarea problemelor;
– Cunostinte contabilitate primara – nu sunt obligatorii dar reprezinta un plus
– Experienta in domeniu nu este obligatorie.
– Disponibilitate de deplasare in Ocna Mures (postul este in acest oras)

Descrierea jobului

-Monitorizare magazin online, urmarire primire, derulare si expediere comenzi
-Actualizare magazin online – adaugare produse, actualizare/adaugare descrieri, adaugare/modificare preturi
-Preia comenzile/solicitarile clientilor: telefonic, chat si e-mail;
-Colaboreaza / comunica cu furnizorii;
-Tine evidenta comenzilor si a produselor care trebuie primite de la furnizori;
-Rezolvarea problemelor aparute in procesul de achizitie online;
-Alte activitati specifice, necesare bunei desfasurari a activitatii companiei.

Ce oferim?
– un birou dragut si colegi pe masura, cu bun simt si gata sa ajute.
– contract de munca
– program de luni Luni-Vineri 07:00-15:00 sau 08:00-16:00(daca ti se potriveste mai bine); S-D liber
– loc de munca stabil
– pachet salarial atractiv
– loc de munca intr-o echipa tanara cu posibilitatea de a invata noi lucruri

Descrierea companiei

Oamenii REmarcabili aleg REmarcabil!

Sa ai ceea ce vrei, lucruri de decor minunate, produse utile in orice casa, sau sa arati REmarcabil e posibil si fara sa cheltui o avere! Cumpărăturile trebuie sa fie o placere, nu un stres, trebuie sa fie intotdeauna un castig, nu o pierdere! Acesta este conceptul dupa care ne ghidam si care ne conduce spre o grija deosebita fata de clienti.

REmarcabil este marca inregistrata a SC Eurotrans SRL

In acest moment suntem prezenti pe piata din Romania cu 24 de magazine fizice, iar din Martie 2017 activam si in mediul online, www.re-marcabil.ro reprezentand al 25-lea magazin REmarcabil.

Produsele comercializate prin intermediul site-ului propriu sunt produse noi, atat din categoria outlet cat si articole din productie proprie. Oferim astfel o gama variata de produse, din categoriile Fashion, Home & Garden, marci precum Zara, Everest, Hilditch&Key, tally weijl, , hugo boss, tomy Hilfiger, jack&jones, Diesel, Adida, Puma, k-Swiss la Preturi imbatabile.

Suntem o echipa tanara, dedicata, care iubim ceea ce facem, intelegem nevoile clientului si incercam sa venim in intampinarea clienților nostri, cu suport activ, comunicare deschisa si preturile cele mai mici.