ASA Cons Romania, cu sediul în Turda, angajează ASISTENT MANAGER

martie 21
12:25 2019

ASA Cons Romania,  parte a Grupului CONSOLIS, specializata în producţia elementelor din beton armat si precomprimat, cauta : Asistent Manager

Detalii job:

Tipul ofertei: Full Time;

Durata contractuala: Nedeterminata

Sediul companiei: Turda, STR. 22 Decembrie 1989, nr.27

Responsabilitati principale

  • Presteaza activitățile zilnice de secretariat;
  • Asigura protocolul în cadrul întâlnirilor, în conformitate cu cerințele zilnice;
  • Raspunde de preluarea, înregistrarea, distribuirea catre compartimentele implicate, de îndosarierea și arhivarea corespondenței, a contractelor și a mesajelor primite din partea partenerilor, clienților și a celorlalți angajați;
  • Asigura transmiterea documentelor prin poștă, fax, e-mail;
  • Actualizeaza permanent baza de date si documente;
  • Elaboreaza și redacteaza documente și situații cerute de management;
  • Asigura suportul administrativ pentru toate departamentele companiei;

Profilul candidatului ideal

  • Absolvent/a a unei institutii de invatamant superior; Cunostiinte de contabilitate sunt  doar un avantaj, nu sunt o cerinta;
  • Persoana vesela, inteligenta, pozitiva ;
  • Bun om de echipa, cu competente foarte bune de organizare; atentie catre detalii;
  • Abilitati excelente de comunicare scrisa si verbala;
  • Capacitate buna de gestionare a sarcinilor, de organizare a timpului, a locului de munca;
  • Operare PC – pachet MS Office (Excel/ Word etc) nivel peste mediu;
  • Limba engleza – la un nivel bun/avansat.

Beneficii:

  • Pachet salarial atractiv ;
  • Tichete de masa ; Tichete cadou la Paste si Craciun;
  • Bonus de fidelitate;
  • Acces la programe de dezvoltare profesionala;

Alte Informatii:

Program de lucru :

  • luni – joi  à 08:00 – 17:00 cu 30 minute pauza de masa
  •      vineri  à  08:00 – 15:00 cu 30 minute pauza de masa

Candidatii interesati isi pot trimite CV-ul la adresele de e-mail:      contact@asacons.ro  sau   simina.stoica@asacons.ro