inTurda.ro

Angajăm economist contabilitate primară Turda

iunie 20
10:07 2019
Candidatul ideal

Căutăm o persoană dinamică și ambițioasă cu următoarele abilități:
– Experienta in domeniu este un atu
– Bune cunoștințe de operare PC și contabilitate primară;
– Organizată, extrem de organizată;
– O bună ascultătoare si posesoarea unei atenții ascuțite pentru momentele de facturare;
– Dispusă să înveţe, ca să creştem astfel împreună;
– Deschisă la nou- proactivă.
– Sociabilă,
– Sa aibe abilitati tehnice (folosirea echipamentelor si a aparaturii de birou)

Descrierea jobului
– Contabilitate primară: registre de casă, dispoziții de plată, emitere bonuri și facturi fiscale, înregistrare NIR-uri, evidenta furnizori, deconturi;
– State de plata
– Receptie marfuri si colete in sistem de ticketing

Beneficii:
– Salariu motivant
– Bonuri de masa
– Atmosferă de lucru plăcută.

Descrierea companiei
EDOTEC Romania – Importator Dynavin Electronics, CarAudio-Systems, Connects2,. Navigatie GPS, navigatii auto dedicate, Rame integraare OEM, Conectica, Moniitoare, Camere

CV-urile se pot trimite la contact@edotec.ro sau puteti completa datele prin click AICI