inTurda.ro

Electroceramica Turda angajeaza SEF DE SCHIMB

 Breaking News

octombrie 22
09:41 2019

SC Electroceramica SA angajeaza sef schimb.

Cerinte:

– absolvent invatamant superior tehnic (inginer mecanic/inginer chimist)

– experienta min 3 ani in conducere/organizare de personal

– cunostinte operare PC (Excel, Word)

– disponibilitate la munca in 3 schimburi

– capacitate de munca in echipa

avantaj limba ITALIANA sau Engleza.

Descrierea postului:

– coordoneaza activitatea de productie a schimbului

– completarea documentatiei specifice

Beneficii:

– salariu atractiv

– bonuri de masa

– posibilitate de promovare

– decontare transport.

Plata transportului personalului până la locul de muncă este asigurată de societate.

Persoanele interesate pot sa iși depuna CV-ul pe adresa de e-mail resurseumane@electroceramica.com, sau la adresa societatii: Strada Stefan cel Mare nr. 19B