Dorin Lojigan mulțumește Asociației VeDemJust care a donat viziere gratuite la Spitalul Municipal și la Serviciul Ambulanță Câmpia Turzii




Primarul municipiului Câmpia Turzii, Dorin Lojigan, mulțumește Asociației VeDemJust care astăzi a donat viziere gratuite la Spitalul Municipal și la Serviciul Ambulanță Câmpia Turzii!
În numele meu personal dar și al comunității din Câmpia Turzii va multumim dumneavoastra si tuturor celor implicati, a precizat acesta.
Cristi Danilet a postat următoarele cuvinte pe pagina sa de Facebook:
Tocmai am livrat viziere gratuite la medicii și asistenții medical de la Spitalul Municipal și de la Ambulanta din Câmpia Turzii, jud. Cluj.
Ceea ce realizează Asociația VeDemJust se datorează faptului că la Cluj-Napoca este o echipa fantastică: Cătălin, Bogdan, Ruben, Iulian, Daniel… Aceștia fabrică vizoare și bretele, apoi le împachetează și le pregătesc de livrare. Cristi Dănileț și alții le împart la spitale, farmacii, sau chiar la secții de poliție.
Donațiile sunt posibile persoanelor care au donat la acest link.










