inTurda.ro

Osma Plast angajează manipulant marfă (galvanizator)

mai 11
15:02 2020

Candidatul ideal

-cunostinte despre liniile tehnologice de galvanizare-constituie un avantaj
–cunostinte de limba italiana si engleza-constituie un avantaj
-flexibilitatea in privinta programului de lucru in schimburi
-responsabilitate,capacitate foarte buna de planificare si organizare

Descrierea jobului

-respecta si verifica conditiile de desfasurare a procesului de galvanizare
– incarcarea liniei cu solutii chimice necesare pentru procesul de galvanizare a pieselor
-mentinerea nivelului in limitele normale a bailor de galvanizare
-pregatirea si adaugarea substantelor chimice in baile de galvanizare
-curata si intretine linia de fabricatie

Pentru depunere CV sau alte informatii sunati la numarul de telefon 0364.730.198.

Alte detalii: email hr@osma.ro sau la adresa: str. Petru Rareș, nr. 11, Turda (în spate la Dedeman).