inTurda.ro

Eurial angajează SUDORI pentru fabrica din Câmpia Turzii

iunie 08
19:39 2020

Eurial angajează SUDORI pentru fabrica din Câmpia Turzii.

Candidatul ideal

✓ Studii medii, sau scoala profesională;
✓ Calificare in meseria de sudor;
✓ Leadership;
✓ Cunostințe procedură de sudoră MIG-MAG,WIG-TIG sau alte tip;
✓ Spirit de echipă;
✓ Flexibilitate in muncă;
✓ Indemanare și atenție in manipularea aparatelor utilizate;
✓ Reacții rapide, auto-disciplina, seriozitate;
✓ Disponibilitatea de a lucra in 2 schimburi;

Responsabilitati:

✓ Executa operatiile in domeniul confectiilor metalice, conform parametriilor tehnici.
✓ Respecta instructiuniile de lucru;
✓ Efectueaza operatiile cerute de superiori;
✓ Respecta programul de lucru

Oferim:

✓ Consitii salariale atractive;
✓ Bonuri de masa;
✓ Stabilitate;
✓ Contract de munca pe perioada nedeterminata.

Pentru mai multe informații ne puteți contacta la adresa de e-mail contact@eurial.com.ro sau la numarul de telefon: 0786055834.