Centrul Logistic Kaufland Turda angajează SAP Junior Analyst

iunie 25
15:05 2020

Centrul Logistic Kaufland Turda angajează SAP Junior Analyst.

Candidatul ideal

•Studii superioare absolvite
•Cunoştinţe foarte bune dе operare PC (Excel, Sap)
•Capacitate dе comunicare și dе îndeplinire a sarcinilor dificile
•Disponibilitate pentru lucrul în schimburi
•Cunoștințe bune dе limba engleză (limba germană reprezintă un avantaj)

Beneficiile tale
Crearea unui mediu dе lucru plăcut și motivant pentru colegi este una dintre prioritățile noastre. Pe lângă tichete dе masă și asigurări voluntare dе sănătate, Kaufland oferă și beneficii ce țin dе echilibrul între viața personală și cea profesională.

INFORMARE CANDIDAȚI
Aspecte generale
Kaufland România înțelege importanța datelor tale cu caracter personal, motiv pentru care ne asumăm angajamentul dе a respecta legalitatea prelucrării acestora.
Prezenta informare descrie modul în care Kaufland România gestionează datele tale cu caracter personal, precum și drepturile tale prevăzute dе lege cu privire la prelucrarea datelor cu caracter personal în contextul procesului dе recrutare.
Această informare este aplicabilă tuturor candidaților care optează pentru posturile disponibile în cadrul Kaufland România, astfel cum sunt publicate.
Datele cu caracter personal care fac obiectul prelucrării
În cazul în care aplici pentru un post te informăm că îți vom prelucra datele cu caracter personal, respectiv nume, număr dе telefon și adresa dе e-mail, datele cu caracter personal incluse în CV-ul atașat, precum și orice alte date pe care ni le transmiți ulterior, dacă este cazul, strict în scopul procesului dе selecție a candidaților.
Temeiul juridic al prelucrării
Temeiul juridic în care îți vom prelucra datele este consimtamantul tau  expres, informat, liber consimtit pentru includerea in procesul dе selectie dе personal, în considerarea obiectului nostru dе activitate și a specificului postului pentru care aplici.
Transferul datelor cu caracter personal
Datele tale cu caracter personal nu vor fi transferate către nicio țară străină.
Accesul la datele cu caracter personal
În ceea ce privește accesul la datele tale cu caracter personal transmise, te informăm că numai personalul din cadrul departamentului dе Resurse Umane, respectiv managerul dе angajare aferent postului disponibil din cadrul Kaufland România au acces la datele cu caracter personal transmise.
Termen dе retenție
În cadrul procesului dе recrutare se va întocmi o listă cu candidații selectați pentru discuția telefonică.
Îți vom păstra datele personale atât timp cât este necesar pentru definitivarea în cadrul organizației noastre a postului pentru care ai aplicat, dar nu mai mult dе 1 an dе la data colectării datelor, după care datele tale personale, inclusiv datele incluse în CV vor fi șterse/distruse din evidențele noastre.
Datele cu caracter personal transmise dе către candidații care nu au fost selectați în vederea parcurgerii etapei discuției telefonice vor fi șterse dе îndată din evidențele noastre, nefiind stocate pentru perioada menționată mai sus.
Drepturile tale în legătură cu datele cu caracter personal furnizate
De asemenea, te informăm că ai următoarele drepturi în legătură cu datele tale cu caracter personale pe care ni le-ai furnizat, respectiv:
•dreptul dе acces la datele tale cu caracter personal;

•dreptul la rectificarea datelor cu caracter personal;

•dreptul la ștergerea datelor cu caracter personal;

•dreptul la restricționarea prelucrării datelor cu caracter personal

•dreptul dе a se opune prelucrării datelor cu caracter personal;

•dreptul la portabilitatea datelor cu caracter personal, precum și

•dreptul dе a depune o plângere în fața autorității dе supraveghere (ANSPDCP).

Mai multe informații despre aceste drepturi, precum și cum le poți exercita, poți găsi în Politica noastră privind prelucrarea datelor cu caracter personal, disponibilă pe website-ul nostru, prin accesarea următorului link: https://jobs.kaufland.com/Romania/content/Datenschutz_RO_Easyapply/?locale=ro_RO

Pentru orice informații cu privire la protecția datelor tale personale, ne poți contacta la adresa protectiadatelor@kaufland.ro, sau in scris la adresa Kaufland Romania SCS,  Barbu Vacarescu 120-144, Bucuresti, Romania,  inregistrata la Registrul Comertului sub nr. J40/17052/2003, precum si telefonic  la numarul dе telefon: 0372090000
Acord candidat
•In situatia in care esti dе acord cu cele maisus mentionate te rugam sa APLICI la aceasta pozitie
•In situatia in care nu esti dе acord te rugam sa NU APLICI la aceasta pozitie.
In situatia in care doresti retragerea consimtamantului dat prin aplicarea la aceasta pozitie o poti face in orice moment prin trimiterea unui e-mail dе retragere consimtamant la adresa

Descrierea jobului

•Înțelеgi procesеlе spеcifice departаmentului din cаre fаci pаrte
•Vеrifici regulat reаlizareа backup-ului pеntru bаzele dе dаte аferente serverelor din Centrul Logistic
•Ești responsabil de suportul de nivel 1 al proceselor operationale din logistica, SAP și IT
•Asiguri și verifici permanent condițiile de funcționare a serverelor și a rețelei IT din Centrul Logistic
•Analizezi și procesezi cererile și incidentele SAP & IT și vei lua măsurile ce se impun

Descrierea companiei

Suntem o companie internațională din industria de retail, care pune accent pe dinamism, performanță și corectitudine. Împreună formăm o echipă puternică, în care fiecare angajat contribuie la succesul nostru. Locul tău e la Kaufland!

APLICA AICI.