inTurda.ro

EDO Garage: Angajam mecanic auto cu experienta!

iunie 29
10:59 2020

Descrierea jobului

– Efectuează constatări, diagnoză, revizii şi reparaţii la autovehicule
– Mentine ordinea si curatenia la postul de lucru

Beneficii

-Salariu motivant
-Mediu de lucru placut

Cerinte

Studii medii tehnice (profil mecanicauto)
Experienta in domeniul auto
Foarte bune cunostinte de intretinere si reparatii autovehicule
Permis categoria B
Abilitati de comunicare, de lucru in echipa
Abilitatea de a-si imbunatati performatele personale
Serios
Ordonat

Descrierea firmei

EDO Garege Service auto multimarca, de ultima generatie, agreat RAR situat pe str. Agriculturii 27,

Turda, oferim servicii de diagnoza si reparatii mecanice pentru autoturisme si autoutilitare.
Detalii la tel 0744.579.797
CV-urile se pot trimite pe adresa contact@edotec.ro