inTurda.ro

SANY Turda angajeaza MECANIC AUTO

septembrie 03
13:50 2020

Candidatul ideal

Candidatul ideal pentru noi trebuie sa fie o persoana sociabila si serioasa, dornica sa invete si sa colaboreze cu alti colegi.
Nu suntem pretentiosi dar cautam mai mult decat orice seriozitatea.

Descrierea jobului

Ceea ce trebuie sa faci ?
Ceea ce trebuie sa faca un mecanic. Sa repare.
Noi efectuam diferite lucrari pe domeniul auto dar vrem sa ne contactezi daca vrei sa fii in echipa noastra !

Ce beneficii poti avea ?
Pe langa salariu pel care il vom stabili impreuna, beneficiezi de un mediu destul de tanar si fain in care vei lucra. Lucram cu scule profi si pe langa asta, avem o panorama in jurul sediului nostru extraordinara.
Mai multe beneficii le vei descoperi cand ne vom cunoaste !

Descrierea companiei

Suntem o firma ce dorim sa fim de ajutor oamenilor cu care colaboram. Lucram in domeniul auto din 1991.
Dorim sa reparam tot ceea ce avem noi de reparat.
Suntem o echipa destul de faina ce lucreaza impreuna, ne sfatuim si incercam sa fim cat se poate de eficienti !
Consideram ca transparenta si seriozitatea ne caracterizeaza.