Hasit ANGAJEAZĂ: Lăcătuş/Lăcătuş mecanic, punct de lucru Turda

octombrie 07
19:30 2020

Căutăm un coleg nou pentru postul de Lacatus/Lacatus mecanic, la fabrica noastră din Turda. Dacă sunteţi interesaţi vă aşteptăm cu drag, să vă alăturaţi echipei noastre.

Candidatul ideal:

  • Absolvent studii medii / şcoală profesională
  • Cunoştinţe teoretice şi practice pentru repararea mecanică a maşinilor electrice şi utilajelor dinamice
  • Permis conducere categoria B
  • Abilităţi de comunicare şi lucru în echipă
  • Persoană organizată şi perseverentă

Descrierea jobului:

  • Controlează periodic exploatarea corectă a maşinilor şi utilajelor în scopul prevenirii eventualelor avarieri accidentale şi execută reparaţii curente sau capitale.
  • Diagnosticare şi remediere defecţiuni intervenite la maşinile unelte, utilajele sau instalaţiile defecte, va executa probele de funcţionare după efectuarea reparaţiilor şi repunerea în parametrii tehnici din documentaţia maşinii.
  • Lucrări de întreţinere şi reparaţii la o mare diversitate de maşini, utilaje şi instalaţii şi cuprind în general:
  1. întreţinerea curentă a maşinilor şi instalaţiilor şi înlăturarea tuturor dereglărilor şi defecţiunilor apărute în timpul funcţionării;
  2. controlul periodic al exploatării corecte a utilajelor în scopul prevenirii eventualelor avarieri accidentale;
  3. controlul bunei funcţionări a sistemului de ungere centrală;
  4. efectuarea recondiţionării sau înlocuirii unor organe de maşini în cazul defecţiunilor neprevăzute sau al constatării unei uzuri premature a acestora;
  5. executarea de reparaţii curente şi reparaţii capitale.

Beneficii:

  • Pachet salarial motivant
  • Tichete de masă 15 lei/zi lucrată
  • Plata orelor suplimentare efectuate
  • Un mediu de lucru profesional, plăcut şi competitiv

Program de lucru 08:00 – 16:00 Luni-Vineri

Mai multe informaţii se pot primi la numărul de telefon : +40 745 050 540

CV-urile se pot transmite la următoarea adresa de email: office.info@hasit.ro sau completând formularul de candidatură online de mai jos.

Formularul de candidatură

Trimiteți-ne candidatura dvs. simplu și eficient utilizând formularul nostru. Dosarul de candidatură (scrisorile de motivație, CV-urile, certificatele) le puteți încărca utilizând formularul nostru.

#LOCURIDEMUNCA #TURDA #CAMPIATURZII