inTurda.ro

SC Domeniul Public Câmpia Turzii angajează ECONOMIST

martie 02
16:34 2021

OPORTUNITATE DE ANGAJARE! SC DOMENIUL PUBLIC CIMPIA TURZII SA, angajeaza pe durata nedeterminata ECONOMIST cu minim 3 ani experienta, in cadrul compartimentului Financiar Contabil.

Descrierea jobului:

-cunoștințe în domeniul operatiunilor financiar contabile, fiscalității si al utilizării programelor informatice de contabilitate;

Candidatul ideal: Studii superioare economice, aptitudini spre calcule şi analiză;

Abilitați în utilizarea programelor informatice de contabilitate si a pachetului microsoft office ;

Capacitate de organizare, planificare și prioritizare a lucrărilor, atenție la detalii.

Asteptam CV-urile dumneavoastra pe adresa de email resurseumane@scdp.ro sau la telefon 0728824070 sau 0754262085.