GD MAȘINI DE RIDICAT angajează: Lăcătuș, Electromecanic, Electrician

iunie 22
14:03 2021

GD MASINI DE RIDICAT angajeaza in Cluj-Napoca:

-LACATUS

-ELECTROMECANIC

-ELECTRICIAN

 Candidatul ideal:

-Cunostinte electrice de baza (echipamente industriale )

-Cunostinte minime desen tehnic (electromecanic)

-Dispus sa lucreze in echipa

-Disponibilitate pentru delegatii in tara

-Seriozitate

 Descrierea jobului Responsabilitati:

 -executa montaj si service pentru echipamentele industriale ( poduri rulante , macarale. electropalane, dispozitive de ridicat etc .)

 Beneficii :

-salariu atractiv

-dirune

-contract de munca pe perioada nedeterminata

 -oportunitatea de a lucra intr-o firma serioasa cu experienta in domeniu

 Descrierea companiei:

GD Masini de Ridicat SRL este o firma in plina ascensiune, care ofera solutii standard si speciale in domeniul tehnicii de ridicare si manipulare a marfurilor. Domeniul nostru de activitate este proiectarea, fabricarea, montarea si service-ul echipamentelor de ridicare (poduri rulante, macarale industriale, platoforma de ridicare marfa, electropalane, echipamente hidraulice, dispozitive de ridicat cu vaccum si alte dispozitive de ridicare si manipulare . GD Masini de Ridicat SRL este autorizata ISCIR, este atestata INSEMEX pentru medii AntiEX, lucreaza sub un sistem de management al calitatii ISO9001/2008 validat de INTERTEK. Seriozitatea in abordarea fiecarui proiect in parte, calitatea lucrarilor efecutate, promptitudinea in executarea acestora , fac din GD Masini de Ridicat un partener de incredere pe termen lung.

Pentru informatii suplimentare va stam la dispozitie la numerele de telefon:

0264/442630 ; 0746292137 sau prin e-mail: georgiana.birtas@gdmr.ro