Vrei un job mai aproape de casă? OSMA Plast Turda ANGAJEAZĂ:

iunie 23
16:38 2021

VREI UN JOB MAI APROAPE DE CASA??

OSMA PLAST ROMANIA RECRUTEAZA: OPERATORI CALITATE FLUX, OPERATORI MASE PLASTICE si MANIPULANTI MARFA

CERINTE:

  • Vointa de a invata
  • Vedere buna
  • Dexteritate manuala

 PROGRAM DE LUCRU

  • 3 sau 4 SCHIMBURI: 06-14.00 / 14.00-22.00/ 22.00-06.00

Transport gratuit din zonele: Turda, Mihai Viteazu, Moldovenesti, Badeni, Plaiesti , Cornesti, Cheia si Campia Turzii

 BENEFICII:

  • Salariu de incadrare 2550 lei
  • Bonus lunar pana la 760 lei brut (insumand bonus de prezenta, bonus de eficienta, bonus de fidelizare, bunus de flux continuu)
  • Spor de noapte 25%
  • Posibilitatea de a efectua ore suplimentare platite cu 175% plus 5% spor de weekend
  • Tichete cadou de Pasti si de Craciun
  • Tichete de masa de 17 lei
  • Cursuri de formare profesionala

Pentru depunerea de CV-uri sau alte informatii: e-mail: hr@osma.ro  Telefon : 0771306503 Sau la adresa: str. Petru Rares nr. 11, Turda (in spate la Dedeman)

SC Osma Plast angajeaza:

PLANIFICATOR PRODUCȚIE

  • Responsabilitati:

– analizarea capacitatii de echipamente si a numarului de oameni

– executarea planului de productie in conformitate cu necesarul existent de materiale si echipamente;
– propune modificarea planului de productie in caz de lipsa de materiale, capacitate de echipamente, lipsa oamenilor, sau alte probleme care pot aparea in timpul executiei;
– pregatirea unui plan de productie, luand in considerare toate informatiile necesare care pot avea un impact asupra realizarilor astfel incat sa satisfaca cerintele clientului;
– urmarirea realizarilor din productie versus ce a fost planificat, si comunicare catre echipa si client

  • Cerinte – studii tehnice

– cunostinte operare pe calculator (pachet Office)

– cunoasterea limbii italiane/engleze constituie avantaj

  •  Beneficii            – salariu motivant

– bonusuri, prime, tichete masa

– decontarea transportului

STIVUITORIST

  •  Beneficii     – salariu motivant

Pentru depunerea de CV-uri sau alte informatii: e-mail: hr@osma.ro  Telefon : 0771306503 Sau la adresa: str. Petru Rares nr. 11, Turda (in spate la Dedeman)

Transport gratuit din zonele: Turda, Mihai Viteazu, Moldovenesti, Badeni, Plaiesti , Cornesti, Cheia si Campia Turzii