inTurda.ro

Osma Plast Turda angajează PLANIFICATOR PRODUCȚIE

septembrie 07
15:36 2021

SC Osma Plast angajeaza:

PLANIFICATOR PRODUCȚIE

  • Responsabilitati:

     – analizarea capacitatii de echipamente si a numarului de oameni

– executarea planului de productie in conformitate cu necesarul existent de materiale si echipamente;
– propune modificarea planului de productie in caz de lipsa de materiale, capacitate de echipamente, lipsa oamenilor, sau alte probleme care pot aparea in timpul executiei;
– pregatirea unui plan de productie, luand in considerare toate informatiile necesare care pot avea un impact asupra realizarilor astfel incat sa satisfaca cerintele clientului;
– urmarirea realizarilor din productie versus ce a fost planificat, si comunicare catre echipa si client

  • Cerinte – studii tehnice

                             – cunostinte operare pe calculator (pachet Office)

                              – cunoasterea limbii italiane/engleze constituie avantaj

  •  Beneficii            – salariu motivant

                                          – bonusuri, prime, tichete masa

                                            – decontarea transportului

Pentru depunerea de CV-uri sau alte informatii: e-mail: gabriela.somesfalean@osma.ro  Telefon : 0774 452 005 Sau la adresa: str. Petru Rares nr. 11, Turda (in spate la Dedeman)

Transport gratuit din zonele: Turda, Mihai Viteazu, Moldovenesti, Badeni, Plaiesti , Cornesti, Cheia si Campia Turzii