TUP Turda ANGAJEAZĂ: Conducător Auto, Electrician Auto, Mecanic Auto

noiembrie 10
11:21 2021

TRANSPORT URBAN PUBLIC SRL, cu sediul în TURDA, str. Mihai Viteazu nr. 43, demarează procedurile de recrutare pentruꓽ

  • CONDUCĂTOR AUTO TRANSPORT PERSOANE
  • ELECTRICIAN AUTO
  • MECANIC AUTO

Cerințe minime pentru CONDUCĂTOR AUTO TRANSPORT PERSOANE

-permis de conducere categoria D;

-atestat transport persoane;

-experiență în transport persoane constituie avantaj;

Descrierea postuluiꓽ

-transportul călătorilor în condiții de siguranță și confort cu autobuze electrice;

-respectarea orelor și graficelor de circulație;

Cerințe minime pentru ELECTRICIAN AUTO

-cunoștințe de electrică auto la nivel mediu/cunoștințe automatizări;

-experiență de peste 2 ani  într-un Service auto/Atelier reparații constituie avantaj;

-permis de conducere categoria B;

-persoană responsabilă, cu atitudine pozitivă și capacitatea de a se adapta și a acumula informații noi în permanență;

-disponibilitatea de a lucra în ture;

-executarea de operațiuni/activități de  depanare și intervenție de natură electrică la autobuze.

Cerințe minime pentru MECANIC AUTO

-cunoștințe de mecanică la nivel mediu;

-experiență de peste 2 ani  într-un Service auto/Atelier mecanic constituie avantaj;

-persoană responsabilă, cu atitudine pozitivă și capacitate de a se adapta și a acumula informații noi în permanență;

Descrierea postului

-executarea lucrărilor de întreținere și reparații conform standardelor la autobuzele electrice.

Oferimꓽ

-condiții optime pentru buna desfășurare a activității;

-susținere și îndrumare continuă pentru formarea profesională;

-posibilitatea dezvoltării unei cariere în domeniul auto;

-siguranța locului de muncă și a venitului (salariu fix plus bonuri de masă);

CV-urile se trimit la adresa de e-mail resurseumane@tupturda.ro .

Aplicațiile vor fi strict confidențiale. Numai candidații selectați vor fi contactați.