inTurda.ro

TEDi Retail Shop TURDA angajează adjunct șef de magazin

iulie 25
10:13 2022

Principalele responsabilități:

  • Coordonarea autonomă a angajaţilor în absenţa Șefului de magazin;
  • Responsabilitate privind cifra de afaceri/ vânzările;
  • Asigurarea rezultatului inventarului;
  • Planificarea activității prestate de salariați și managementul echipei;
  • Recepția mărfurilor primite și pregătirea acestora pentru vânzare;
  • Dezvoltarea şi optimizarea derulării activităţilor în magazin;
  • Intervine când este solicitat de Vânzători pentru rezolvarea problemelor clienților;
  • Crearea unui climat de lucru motivant şi orientat către eficiență/productivitate;

Candidatul ideal:

  • Studii medii finalizate
  • Experiență în domeniu comerțului/vânzărilor
  • Abilități de comunicare
  • Nivel ridicat de implicare și disponibilitatea de a învața
  • Flexibilitate, loialitate și rezistența la stres

Oferta noastră:

  • Pachet salarial atractiv
  • Program flexibil
  • Mediu de lucru plăcut sigur și motivant
  • Școlarizare complexă în cadrul unei echipe motivate și competente
  • Tichete de masă

Veți avea parte de o școlarizare complexă în cadrul unei echipe motivate și competente. Ca și companie în plină expansiune, vă asigurăm un job stabil și posibilități de dezvoltare. La noi veți avea parte de o activitate  dinamică. Vă asigurăm un sistem de salarizare atractiv.

APLICA AICI LA ACEST JOB.