MODULO, cel mai mare producător de piatră decorativă din Europa angajează MUNCITOR NECALIFICAT la fabrica din Turda

martie 12
11:51 2024

MODULO, cel mai mare producător de piatră decorativă din Europa angajează:

MUNCITOR NECALIFICAT (la fabrica din Turda).

Responsabilități: Executarea sarcinilor de muncă în conformitate cu instrucțiunile primite de la supervizorii direcți. Participarea la diverse activități de producție/utilizare echipamente în funcție de necesitățile zilnice ale locului de muncă. Respectarea regulilor de siguranță și igienă pe tot parcursul activității de muncă.

Candidatul ideal are:
✅ studii medii;
✅ disponibilitate de muncă în schimburi;
✅ atenție distributivă.

Se oferă:
✅ salariu net de 3150 lei (în mână);
✅ pachet consistent de beneficii;
✅ decontare transport;
✅ oportunități de dezvoltare profesională continuă.

Pentru detalii vă rugăm să ne contactați la telefon: 0752194399 sau e-mail: hr@modulo.fr