Electrolytic Coating TURDA angajează LABORANT CHIMIST / tehnician laborator

 Breaking News

februarie 02
09:35 2024

Cerinte:

– studii medii tehnice (minim)

– utilizator pachet Office (word, excel) (minim)

– persoana organizata, comunicativa

Constituie avantaj:

– studii in domeniul chimiei, cunostinte de volumetrie

– experienta in laborator (compania ofera instruire interna celor care nu au experienta in laborator)

– cunoscator al limbii engleze

Responsabilitati:

– volumetrie

– analize de laborator specifice (concentratie bai de proces, celula Hull)

– responsabil pentru mentinerea parametrilor procesului

– masurarea specifica a produselor

– intocmirea buletinelor de analiza

– raportarea si urmarirea datelor obtinute

 Beneficii:

– salariu motivant;  bonus anual;

– tichete de masa; transport gratuit;

– tichete cadou de Paste si Craciun

– sansa de a lucra cu echipa serioasa si intr-o companie profesionista.

– posibilitate de promovare

Aplica cu un CV pe adresa de e-mail: info@electrolyticcoating.com , sau il poti lasa la noi la fabrica la ELECTROLYTIC COATING, str. Luncii nr. 1, Turda

www.electrolyticcoating.com

Electrolytic Coating este o companie care are hala de productie in Turda, fiind specializata in acoperiri galvanice electrolitice pentru piese metalice, dedicate Industriei Auto. Principalul proces este cel de acoperire cu un aliaj de Zinc-Nichel al pieselor.